מעצבת במחיר שפוי… מה זה?

מה שמצליח להוציא אותי מדעתי לאחרונה זה הפוסטים שמפורסמים בקבוצות הפייסבוק השונות ,
כולם מחפשים המלצות על מעצב/ת במחיר שפוי, שתהיה תותחית על ושביתם ייראה בסוף כאילו יצא מהז'ורנל? 

אה, כמעט שכחתי….והתקציב מוגבל..
לצערי יש לא מעט מעצבים/ות חדשים בתחום אשר מוכנים "להשתפשף" על ביתם של אותם לקוחות…

מבחינתם של אותם מעצבים זו בהחלט קפיצת מדרגה שהרי צריך להתחיל מאיפה שהוא…וכדי שיהיה להם תיק עבודות מכובד הם יעבדו תמורת "מחיר  שפוי", הם עדיין לא מבינים כמה שעות עבודה כרוכות בתהליך העיצוב על מנת להגיע לתוצאה המיוחלת "בית מהז'ורנל"  והלקוח לא מבין לאיזו הרפתקאה הוא נכנס , יכול להיות שיצליח ויכול להיות שייכנס להוצאות כבדות יותר ממה שחשב וציפה מלכתחילה ואף לעוגמת נפש מפאת תכנון לקוי בשל חוסר נסיון.

חס ושלום אני לא מזלזלת באף מעצב/ת מתחיל/ה ויכול להיות שיש בינהם גם מוכשרים מאד אולם הדבר דורש ניסיון לא מועט מעבר לסטיילינג הסופי גם נסיון בתכנון נכון ופונקציונלי. 

האם קריטריון המחיר הוא עיקרי בבחירת המעצב/ת?
את תחילת דרכי כהנדסאית אדריכלות עשיתי כשרטטת במשרד אדריכלים חיפאי, לאחר מכן הייתי מעצבת בחברת ריהוט משרדי גדולה בחיפה ובמרכז, המשכתי לקבל נסיון נוסף במשרד מעצב פנים חיפאי שהיום הוא אחד הגדולים במרכז הארץ ושוב התמקצעתי במשרד אדריכלים חיפאי עד שיצאתי לדרכי כעצמאית.  
‏כך סללתי את דרכי והיום עם שנות נסיון רבות אשמח לתכנן ולעצב לכם את בית חלומותיכם .

 

תכנון נכון ופונקציונלי אשר תואם לבקשות שלכם ולחלומות שלכם מצריך הרבה שעות עבודה, עמידה בלוחות זמנים, הכנת תוכניות עבודה, חשמל, אינסטלציה, נגרות ומטבח, ליווי לחנויות, הכנת מכרז לבחירת קבלן, ופיקוח עליון, כל אלה מגולמים  בהצעת המחיר שאתן לכם. ההצעה תהיה מפורטת, הוגנת ומציאותית. 

 

 

‏מוזמנים לפנות אליי 054-4672015

 

 

צור קשר

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
facebook
twitter
instagram
google
pinterest
linkedin
Call
Mail