איך לבחור מעצבת פנים בחיפה

אם אתם צריכים מעצבת פנים בחיפה שתדע ליצור אווירה נעימה בדירה שלכם ולעשות שינוי ניכר בכל מה שידעתם על עיצוב חללי פנים, זה הזמן להכיר את סיגל וויס. סיגל היא הבעלים של soul in design ומעצבת פנים ואדריכלית מוכשרת ויצירתית במיוחד, המעניקה שירותי עיצוב חללים בדירות, וילות, חדרים, משרדים ועוד. תחום עיצוב הפנים בישראל תופס תאוצה ופופולריות בקרב חוגים אמידים וגם צעירים. כולם מבינים את החשיבות העצומה של עיצוב פנים באופן כזה שישרה אווירה נעימה וטובה בבית, לצד סדר וארגון מתבקשים שירחיבו לכם את האופקים בין הארבעה קירות.

מעצבת פנים בחיפה

 • למרות שיש הרבה מאוד מעצבי פנים ואדריכלים שמציעים את השירות שלהם לקהל הרחב, לא פשוט למצוא מישהו שיכול לעמוד בתיאום הציפיות ולהביא להגשמה של החזון שלכם מהבית. רק מעצבת פנים בחיפה מוכשרת כמו סיגל תוכל להוציא מן הכוח אל הפועל את הרצונות שלכם, את השאיפות שלכם מהבית שלכם ואיך שאתם תופסים איכות וסגנון.
 • אם רוצים לדעת איך למדוד איש מקצוע טוב ואיכותי, בודקים עד כמה הוא לוקח באופן אישי את ההתחייבות שלו ללקוח. סיגל תלווה אתכם צעד צעד מהתוכנית הראשונית על הנייר, דרך כל השיפוצים והסידורים במהלך העבודות וכלה בגימור האחרון של הפינות האחרונות. בכל צעד כזה היא תלווה אליכם באדיבות ובהקשבה מלאה לרצונות שלכם.
 • כל מעצב פנים מקצועי צריך שיהיה בקשר עם ספקי חומרים וציוד, קבלנים ואנשי מקצוע שונים בתחום עיצוב הפנים בבית על מנת שיהיו לו כל הכלים והאופציות לגיוון ולהשלמת הסגנון העיצובי המושלם שלכם.
 • בשלב ההכרות וההכנות, יהיה תיאום של רצונות וציפיות מהתוצר המוגמר. יבחנו נושאים חשובים כמו היקף העבודה הרצויה, התקציב שעומד למשפחה, ביקור וסקירה של הבית לשם הערכה ולקיחת מידות, במידת הצורך תיערך פגישה עם מהנדס.

מעצבת הפנים שלכם

אם אתם מחפשים גם איכות, גם מקצועיות וגם אדיבות וקשר אישי שילווה אתכם לכל אורך הפרויקט העיצובי, סיגל וויס היא המעצבת פנים שאתם צריכים. אם מוניטין רב בכל חלקי הארץ ובעיקר באזור חיפה והצפון, אין ספק שאתם תזכו לקבל שירות מעולה ומצוין בסופו תראו את התוצר המוגמר היפה ביותר שהכרתם מעודכם. צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ והמשך הליכים.

לעיצוב מותאם עבורכם

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ, השאירו פרטים ואחזור אליכם:  צור קשר

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Call
   Mail