איך לבחור מעצבת פנים בחיפה ?

סיגל וייס – אדריכלות ועיצוב פנים הינו משרד אשר מתמקד בביצוע עבודה מקצועית ומדויקת. סיגל הינה מעצבת פנים בחיפה אשר תעמוד לשירותכם בכל צעד ושעל לאורך הדרך, כך שבעבודה משותפת תוכלו להביא לשינוי מהותי בחיי הבית או המשרד שלכם. הגיע הזמן להפסיק לפנטז על איך הבית שלכם היה יכול להיראות ולהתחיל לעצב אותו באופן שתמיד חלמתם עליו.

ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתחילים להיות מודעים יותר לכל נושא עיצוב הבית. על מנת לוודא כי אתם בוחרים מעצבת פנים בחיפה בצורה הנכונה, יהיה עליכם להתייחס לנקודות הבאות:

 • ניסיון – וודאו כי למעצבת הפנים יש את הניסיון המספק. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי היא תוכל לבצע את כל שלבי התכנון של הבית בצורה הנכונה והמדויקת יותר. כך גם העבודה בפועל תוכל להתבצע בצורה הטובה ביותר.
 • מקצועיות – אחת הנקודות אשר תוכיח לכם כי המעצבת אשר בחרתם היא אכן מקצועית בתחומה, היא בשעה שאתם מבקשים ליצור דבר מה, והמעצבת בוחן לעומק את העניין ומאחדת אותו עם התנאים שבשטח, כך למעשה עושה את המעבר מהעיצוב עליו חלמתם, לעיצוב הפרקטי אותו ניתן יהיה ליישם בשטח.
 • סגנון – מעצבי פנים הם שונים ומגוונים, זאת לאור העובדה כי כל אחד מתמקד בסגנונות עיצוב שונים. על מנת לוודא כי בסגנון העיצוב והיכולות של המעצב שבחרת מתאימים לכם, בקשו לראות תיק עבודות ובחנו את העבודה עד לפרטים הקטנים.

אז מאיפה מתחילים?

כבר התגבשה ההחלטה בליבכם לעצב מחדש את הבית, אך מה יהיה הצעד הראשון אותו יהיה עליכם לקחת? התשובה לכך היא פשוטה, לפנות אל סיגל וייס – אדריכלית בחיפה ומעצבת פנים. כך תוכלו להתחיל לתכנן את העיצוב המדויק של הבית. החל מחלוקה נכונה לחדרים, דרך עיצוב של כל חדר ועד לסטיילינג כולל של הדירה. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה בנושא.

לעיצוב מותאם עבורכם

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ, השאירו פרטים ואחזור אליכם:  צור קשר

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   facebook
   twitter
   instagram
   google
   pinterest
   linkedin
   Call
   Mail