הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים – סיגל וייס

תהליך עיצוב פנים הינו תהליך הטומן בחובו יתרונות רבים, אך גם לא מעט אתגרים. בעבר, היה מקובל לחשוב, כי הבחירה באשת מקצוע המתמחה בתחום הינה מותרות המיועדות לעשירים בלבד. כיום, תחום עיצוב הפנים הולך ותופס תאוצה בישראל, לכן מחיריו הפכו לנגישים הרבה יותר מכפי שהיו פעם. אם אתם מחפשים מעצבת פנים בצפון, הגיע הזמן שתכירו את סיגל וייס- הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים המתמחה בסגנונות עיצוב יוקרתיים. בואו להפוך את ביתכם למבצר הכי נוח ואסתטי שיכולתם לדמיין.

איך לבחור מעצבת פנים בצפון?

לא מעט, נשמע את לקוחותינו שואלים כיצד לבחור מעצבת פנים ובמה כדאי להתמקד. נמליץ לכם להסתכל באתרים שונים, להתרשם מסגנונות העיצוב. בתחום העיצוב ישנם מגוון סגנונות, בין אם מדובר בעיצוב יוקרתי, מודרני, וינטג' ושימוש בפלטות צבעים שונות ונרחבות. כדאי לבחור מעצבת פנים בצפון, בדרום או במרכז שאתם מתחברים לסטייל העיצובי שלה. מעבר לכך, חשוב לקבוע פגישת ייעוץ ובפגישה זו לערוך תיאום ציפיות והתרשמות הדדית. זכרו כי מדובר בתהליך ארוך, לכן כדאי שתהיה כימיה ותקשורת טובה ביניכם לבין אשת המקצוע שתבחרו. מעבר לכך, נמליץ לבקש בפגישת הייעוץ לראות תיק עבודות. עבודות קודמות של המעצבת יוכלו לעזור לכם להתחבר לסגנון ולקבל השראה. זכרו כי אשת המקצוע היא הכתובת שלכם לכל שאלה. בין אם יש לכם חזון מגובש, היקף פרויקט רצוי, או שאולי אתם מבולבלים ולא יודעים מאיפה להתחיל- יש לכם עם מי להתייעץ על כך. לאחר שתבחרו ביציאה לדרך משותפת, נכין תוכנית עבודה מפורטת הכוללת את כל הפרטים שדיברנו עליהם.

תוכנית העבודה

כאמור, מעצבת פנים בצפון תכין תוכנית עבודה המתכללת את כלל הפרויקט בצורה מפורטת. בתוכנית זו יופיעו תרשימים של הנכס, היקף הפרויקט וגודל התקציב עליו סוכם מראש. יתרה מכך, יופיעו תאריכי ביניים ודד- ליין לסיום הפרויקט. התוכנית מנגישה את כל הפרטים, על מנת שתוכלו בתור לקוחות להבין בדיוק איפה עומד הפרויקט. לאורך הדרך, המעצבת היא מנהלת הפרויקט ואחראית על תיווך בין שלל גורמים ועל תפעול שוטף של התהליך. בהחלטה כזאת גדולה, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור ביתכם. סיגל וייס- הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים, היא אשת המקצוע שחיפשתם. עם שנים של ניסיון, שלל פרויקטים מרהיבים וצוות מיומן- יש את כל מה שתצטרכו כדי להיות בראש שקט ולדעת שביתכם בידיים טובות.

לעיצוב מותאם עבורכם

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ, השאירו פרטים ואחזור אליכם:  צור קשר

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   facebook
   twitter
   instagram
   google
   pinterest
   linkedin
   Call
   Mail