חנות בוטיק LINDA

עיצוב פנים בחיפה ומיתוג מחדש של חנות בוטיק.

חנות בוטיק הממוקמת בגרנד קניון בחיפה, בעברה נקראה DECO ופנתה בעיקר לאשה ההרה ולאחר הלידה כאשר הדגש היה על אופנה,נוחות ואיכות.

במהלך השנים כאשר אותן נשים הפכו להיות קנייניות קבועות ראו לינדה ואלי בעלי החנות את הצורך לספק לאותן נשים אופנה עכשווית , מודרנית, צעירה החל מקז'ואל יומיומי ועד המראה הסולידי או האלגנטי, עם מגוון פריטי לבוש ואקססוריז של מעצבים מובילים מהארץ ומחו"ל.

כאשר בעלי החנות חיפשו מעצבת פנים בחיפה היה זה אך טבעי לפנות אליי, קניינית קבועה בחנות.

ההשראה שלי לקונספט ומיתוג מחדש של חנות הבוטיק אשר פונה לנשים צעירות ובוגרות כאחד הייתה אודרי הפבורן, שחקנית קולנוע, ודוגמנית, אייקון האופנה הגדולה בעולם, אלילת הסטייל בשנות ה-60.

התקציב לשינוי היה מוגבל ולכן החלטנו לשמר את רצפת הפרקט הקיימת ואף להשתמש בדלפק המכירה הקיים ולצבוע אותו בהתאם.

הצבעים הנבחרים לעיצוב פנים החנות היו שחור ולבן  בהשראת השמלות השחורות הקטנות והפריטים הקסומים אשר שימשו את אודרי הפבורן, בסרטים ומחוץ להם וכמובן על מנת להוות רקע שקט לשלל הצבעים אשר יופיעו בבגדים ויהוו תפאורה נוספת.

בחזית החנות מעל עמדת דלפק המכירה אשר נצבע אף הוא בצבע שחור מבריק קיים קיר שהוחלט לחפותו במדבקת קיר ענק בדמותה הידועה של אודרי הפבורן מתוך הסרט המפורסם

"ארוחת בוקר בטיפאני" , כמו כן השתמשתי בציטוטים מפורסמים אשר נאמרו ע"י אודרי הפבורן וקוקו שאנל כוהנת האופנה הדגולה אף היא.

"Happy girls are the prettiest" (Audrey Hepburn)

"A girl should be two things… Fabulous & Classy" (Coco Chanell)

מאחורי דלפק המכירה נתלה לוח שעם מחופה בבד קטיפה ירוקה ברוח התקופה ממוסגר במסגרת מעוטרת שחורה ועליו לינדה מציגה את התכשיטים למכירה.

את העמוד הגדול בחנות חיפינו באותה מדבקת קיר שחורה ועליו נתלתה מראה ממוסגרת במסגרת מעוטרת לבנה.

במרכז החנות מוקמו שולחנות מכירה לתצוגה נוספת של הבגדים ומעליהם נתלו שני  גופי תאורה גדולים בצבע לבן מבריק.

לעיצוב מותאם עבורכם

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ, השאירו פרטים ואחזור אליכם:  צור קשר

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Call
   Mail