למה אנו זקוקים לשירותיה של מעצבת פנים בקריות ?

במידה והחלטתם כי הגיע הזמן לשיפוץ וריענון של מראה הבית או המשרד שלכם, הגיע הזמן לפנות אל מעצבת פנים בקריות. סיגל וייס – אדריכלות ועיצוב פנים, תשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה והתייעצות טרם התחלת השיפוץ. סיגל הינה מעצבת פנים בעלת ניסיון רב בתכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים, דירות, חנויות ומשרדים.

עיצוב פנים נכון אשר עונה על הצרכים שלכם ועל הטעם העיצובי שלכם יהיה זה אשר יגרום לכם להתאהב בבית שלכם מחדש. תופעה זו לא נגרמת באורך קסם, זו למעשה עבודתה של מעצבת פנים בקריות. במידה ואתם אכן מעוניינים בבית מעוצב ברמה הגבוהה ביותר ובנוי בצורה האיכותית מכל, אתם תזדקקו לשירותיה של מעצבת הפנים.

 • חלומות מעוצבים – עבודתה של מעצבת הפנים יהיה לקחת את החלום המעוצב שלכם וליישם אותו בצורה מקצועית בדירה שלכם תחת התנאים והאילוצים הקיימים בשטח. עיצוב דירות קטנות זו עבודה לאנשים שיודעים לשלב בין פרקטיקה למראה מרשים.
 • המקצוענים עומדים לרשותכם – מעצם עבודתה של מעצבת הפנים, היא נמצאת בקשר ישיר עם בעלי המקצוע להם תזדקקו במהלך השיפוץ הקרוב. כך תוכלו ליהנות מעבודתם המקצועית והאיכותית של האינסטלטורים, חשמלאים ובעלי המקצוע האחרים במחיר הנוח ביותר.
 • מרעננים את הבית – גם אם אתם לא לגמרי בטוחים בנוגע לעיצוב המדויק של דירתכם, תוכלו להתייעץ עם מעצבת פנים בקריות. היא תוכל לחשוף אתכם לסגנונות עיצוב ייחודיים אשר יפיחו רוח רעננה בבית שלכם.

ליווי אישי לכל אורך הדרך

אמנם תחום עיצוב הפנים חדר לתודעה הישראלית רק בעשור האחרון, אך כיום אנו יכולים למצוא מעצבי פנים רבים בכל אזור שרק נבקש. כך שעל מנת שנוכל ליהנות מן העיצוב המדויק והמקורי ביותר יהיה עלינו לפנות אך ורק לטובים ביותר. בדיוק בנקודה זו תוכלו לגשת לסיגל וייס – אדריכלות ועיצוב פנים. סיגל תלווה אתכם לכל אורך הפרויקט, החל משלב התכנון, דרך עבודה מול הרשויות בהגשה וקבלת היתרים ועד לסטיילינג מדויק אשר יעוצב בקפידה בהתאמה מלאה לטעם האישי שלכם.

לעיצוב מותאם עבורכם

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ, השאירו פרטים ואחזור אליכם:  צור קשר

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Call
   Mail