מעצבת הום סטיילינג

מעצבת הום סטיילינג – סיגל וייס

הום סטיילינג הוא תחום אשר הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. בתהליך הום סטיילינג לא תערכו שינויים מבניים בנכס, אלא רק תדאגו לשדרוגו באמצעות הבנה של החלל והזרימה הטבעית שלו, שימוש ביתרונותיו הטבעיים ובחירת רהיטים משגעים. כל אלו, יכולים ליצור שינוי מרגש של ממש בבית, אך לחסוך רבות בעלויות. מתאים בול לדירות שכורות, או לבעלי נכסים שרוצים להשקיע, אך לא להיכנס לתהליך יקר וארוך טווח. סיגל וייס- הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים המתמחה בתור מעצבת הום סטיילינג! בואו נצא לדרך משותפת שיכולה לשפר רבות את איכות חייכם ולהפוך את ביתכם לשמח מאי פעם.

מעצבת הום סטיילינג- כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

מעצבת הום סטיילינג מתמחה בהבנת חללים ומרחבים וארגון שלהם. בכל חלל טמונים יתרונות טבעיים, פשוט צריך את העין הנכונה שתדע איך להוציא מהם את המיטב. ניקח את היתרונות ונמקסם אותם, ובאמצעות טריקים עיצוביים נטשטש את החסרונות. עם בחירת צבעים, תאורה, רהיטים וארגון מחדש שלהם בחלל- כל מרחב יכול להפוך לפנינה עיצובית מרגשת!

יתרונות

היתרון המרכזי הוא כמובן החיסכון בעלויות. לא תאמינו אילו שינויים מרהיבים ניתן לערוך בבית מבלי לשנות את הנכס ומבלי להיכנס לשיפוצים ארוכים. מעצבת הום סטיילינג היא הבחירה המושלמת עבור אלו שאין להם זמן לחכות עד לשינויים המיוחלים בבית, ושלא רוצים להשקיע בנקודת זמן הזו כסף רב בפרויקט זה, אך עדיין רוצים לערוך שינוי שישפר את איכות חייהם. ניתן לקיים הום סטיילינג על חללים ספציפיים בבית, או לקחת באופן כללי את המרחב ולערוך בו תהליך עיצובי. מתאים גם לחללים קטנים וגם לחללים גדולים. אל תתבלבלו לחשוב שאתם יודעים לעשות זאת לבד כי יש לכם פינטרסט או שאתם עוקבים באינסטגרם אחרי דפים העוסקים בעיצוב, התייעצות עם אשת מקצוע מומחית שווה זהב בתחום זה! אשת מקצוע יכולה לתת לכם זווית ראייה על החלל שתוסיף אתסטיקה ונוחות שלא דמיינתם. סיגל וייס- הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים, עם צוות מקצועי ומיומן אנו מתחייבים על תהליך מקצועי ללא פשרות. אז קדימה, פנו עוד היום לפגישת ייעוץ ונוכל להתחיל לחשוב יחד איך הופכים את ביתכם לבית החלומות.

מעצבת הום סטיילינג

מעצבת הום סטיילינג מקצועית

מעצבת הום סטיילינג מספקת שירות מקיף ללקוחות פרטיים אבל גם עסקיים ואחרים. השירות כולל תכנון מרחב מגורים פנימי פונקציונלי, נעים, בטוח, נוח ונאה. בנוסף, היא תסייע רבות בבחירת פריטים משלימים הנדרשים לנוי ולשימושים שונים. כל השירות יינתן מתוך ראיית צרכי הלקוח ובשיתוף צמוד עימו. סיגל וייס הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

מעצבת הום סטיילינג – יצירתית ומוכשרת

מעצבת הום סטיילינג חייבת להיות בעלת כישרון מוכח לעיצוב אבל נדרשות לה  גם תכונות יצירתיות. אלו מסייעות לה להתגבר על מכשולים המתעוררים בעת התכנון עקב אילוצים שונים. ידוע, למשל, כי מראה נאה לא תמיד חופף פרקטיות ולהיפך. לכן, תמיד יהיה צורך למצוא פתרונות חכמים אשר ישלימו תכנון מוצלח של חלל או חדר פנימי. התכנון כולל שילוב מערכות חכמות שנועדו לשרת את בני הבית. בנוסף, ייעשה שימוש בחומרים טבעיים ו/או מעובדים המשתלבים היטב ביניהם. כך עץ, מתכת, אבן, טקסטיל לסוגיהם ואחרים. היא תבחר את המרקמים והצבעים המתאימים. לעיתים, מנוגדים כדי לייצור אמירה עיצובית, ולעיתים, משלימים כדי לשדר רוגע וזרימה נכונה. הכל יותאם לסגנון העיצוב הנבחר כאשר קו העיצוב יוביל לאורך כל החלל הפנימי עם שינויים והדגשים נדרשים לחדרים וחללים שונים.

בחירת חפצים ופריטים

תכנון מושלם כולל גם בחירת וילונות, שטיחים, רהיטים, חפצי נוי, אביזרים שונים ואפילו תמונות. בנוסף לכל אלו יהיה צורך לבחור גופי תאורה לתאורת היצף ולתאורה אינטימית ואחרת. המעצבת תלווה את הלקוח בחנויות, תסקור עימו קטלוגים ואתרי אינטרנט ותסייע לו למצוא את הפריטים היכולים להשלים את תמונת העיצוב על פי צרכיו, רצונותיו וטעמו האישי. 

מעצבת בעלת כישורים ויכולות

סיגל וייס הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל הקשבה והפנמה, ייעוץ לכל סיטואציה, עזרה בבחירת פריטים, סטיילינג, המלצות  על בעלי מקצוע, מחירים נוחים, ליווי צמוד ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים, מהשתלמויות ומהתמחויות, מתכנון מעולה של נכסים ללקוחות רבים לאורך שנים  ועוד. היא תשמח להעמיד כישוריה ויכולותיה המוכחות לטובת נוספים.

לעיצוב מותאם עבורכם

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ, השאירו פרטים ואחזור אליכם:  צור קשר

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Call
   Mail